ANA SAYFA    |    HAKKIMIZDA    |    ULAŞIM    |    GEZİ REHBERİ    |    HİZMETLER    |    GALERİ    |    FİYATLAR    |    İLETİŞİM

 Elektrik çadır ve karavanlar için standart kullanıma uygun amperle sigortalanmış şekilde şekilde konaklama yerinize çok yakın bir pano üzerinden uzatma kablosu ile verilecektir. Yaklaşık 10-15 m.lik bir uzatma kablosu almanızı öneririz. Unutursanız stoklarımız çerçevesinde yardımcı olacağız. Bu hizmet ücretsizdir.

 Su, karavanlar için 3-20 m. arasında bir mesafede olacak.Sadece temiz su tanklarınızı doldurabileceğiniz su olacak, yanında lavabo olmayacak, ortak alanlardan karşılanacaktır. Çadır ünitelerine su kullanımı ortak alanlardan sağlanacaktır.Bu hizmet ücretsizdir.

 Bulaşık yıkama alanı, ortak alanda ve 3 tanedir.Çevrede altyapı olmaması nedeniyle foseptiklerin çabuk dolmaması için suyumuz dikkatli kullanmalıyız. Deterjanı yanınızda getirebilir veya yakındaki bakkaldan temin edebilirsiniz. Bu hizmet ücretsizdir.

 Çamaşır makinesi, ortak alanda bulunuyor. Deterjanı yanıızda getirebileceğiniz gibi yakındaki bakkaldan da temin edebilirsiniz. Bu hizmet için ayrıca ücret alınabilir.

 Buzdolabı, ortak kullanım alanında bulunacak, her üniteye yaklaşık 5 lt. bir saklama kabı verilecektir. Yoğunluk olan zamanlarda bu hizmet kapasite dahilinde verilecektir. Bu hizmet stoklar dahilinde ücretsizdir.

 Yemek pişirme alanı, 2 adet çift göz ocak ile pişirme alanımızdan yararlanabilirsiniz. Yoğunluk yaşanan günler için takviye yapmaya çalışacağız.Bu hizmet ücretsizdir.

 Mangal yakma alanı, kamp alanında mangal yakılmasına izin verilmemektedir. Ortak alanlarda sizin için mangallar hazırlamış olacağız.Mangal kömürünüzü yanınızda getirebileceğiniz gibi stoğa göre ücreti karşılığında işletmemizden veya yakındaki bakkaldan temin edebilrisiniz. Bu hizmet ücretsizdir.

 WC ve duşlar, kampın girişinde 3 bay ve 3 bayan WC, 2 bay ve 2 bayan duş şeklinde hazırlandı. Çevrede altyapı olmaması nedeniyle foseptiklerin çabuk dolmaması için suyumuz dikkatli kullanmalıyız. Bu hizmet ücretsizdir.

 Otopark, her konaklama alanına bir otopark alanı ayırmaya çalışacağız. Bayram ve özel günlerde yoğunluk olabilir ve otoparkımızda yer kalmayabilir.Bu hizmet kapasite dahilinde ücretsizdir. 2. araçlar otoparka alınamayabilir.

 Ahşap Platform, büyük işletme çadırlarının altında bulunmaktadır. Şimdilik sınırlı sayıda küçük ebaat çadırlar için de mevcut. Üretmeye devam ediyoruz. Bu hizmet ücretsizdir.

 

 

© 2020 Sokakağzı Zeytin Kamp